• lv
  • ru
  • en
 • | +371 67242470 | info@drbutkevicadentalpractice.com
  Par mums

  Par mums

  Daktere Alēna Butkēviča

  Es atvēru šo praksi vairāk ne kā 25 gadus atpakaļ ar vienu domu “Es ārstēšu pacienus tā, kā es ārstētu pati sevi”. Tieši tā es arī strādāju līdz šai dienai! Vēlme uzlabot savas zināšanas un tehniskās iemaņas mani ir veduši praktiski apkārt pasaulei. Pamatā es atzīmētu Bostonas Universitāti, kur ieguvu pēcdiploma specializāciju protezēšānā un Implntoloģijā. Tāpat šai pat Universitātē tika pavadīti teju pieci gadi strādājot pie mana Zinātnes Doktora grāda Implantu Biomehānikā. Visas savas zināšanas esmu atvedusi atpakaļ uz Latviju, lai varētu sniegt mūsu pacientiem labāko, ko var atrast pasaulē zobārstnieciskajā jomā. Strādāju fantastiskā darba kolektīvā, un esmu katru dienu pateicīga, ka eju šo izvēlēto ceļu.

  Daktere Tatjana Timofejeva

  Dr. Timofejeva ir pabeigusi Latvijas Medicīnas Akadēmiju 2002. gadā. Daktere ir licenzēta zobārste un ikdienā stādā pie manipulācijām, kas saistītas ar zobu estētiku, kanālu ārstēšanu un bērnu zobu labošanu. Papildus izgājusi visus apmācības kursus Viļņas Implantoloģijas centrā par zobu implantāciju un mīksto audu plastiku. Dr. Timofejeva ir Latvijas Zobārstu Asociācijas un ITI biedre. Dakterei ļoti patīk nodarboties ar jogu un ceļot ar ģimeni.

  Daktere Ella Krastiņa

  Daktere Krastiņa pabeidza Latvijas Medicīnas Akadēmijas Stomatoloģijas fakultāti 2001.gadā, kopumā strādājot zobārstniecībā jau vairāk kā 15 gadus. Daktere Krastiņa ir turpinājusi savu profesionālo izglītību Krievijā, Vācijā un Izraēlā. Viņa ir Latvijas Zobārstu Asociācijas, Eirāzijas Estētiskās Stomatoloģijas un citu zobārstniecisko asociāciju biedre. Praktiskajā ikdienas darbā daktere pamatā strādā pie kompleksās mutes dobuma atjaunošanas – atjaunojot zobu funkciju un estētiku. Dr. Krastiņas profesionālais mērķis ir maksimāli saglabāt pacienta zobu struktūru veselu un atjaunot mutes dobuma funkciju tās primārajā formā. Lai to īstenotu, daktere pielieto visas savas profesionālās un intelektuālās zināšanas. Tāpat šī mērķa īstenošanai tiek pielietotas tikai pašas aktuālākās, bet tai pat laikā, labi klīniski pārbaudītas metodes.

  Daktere Alla Baikova-Grebenuka

  Esmu pabeigusi Rīgas Stradiņa Unversitātes Stomatoloģijas fakultāti 2010. gadā. Esmu ieguvusi praktiskas un teorētiskas zināšanas arī Norvēģijā. Patstāvīgi papildinu savas zināšanas starptautiskos kongresos un kursos, kas ļauj man justies drošai un precīzai savā darbā. Praktizēju terapijā – zobu labošanā un endodontijā zobu saudzējošās metodēs. Precizitāte ir tas, ar ko es sāku un beidzu savu darba dienu. Perfekts darbs, apmierināts un laimīgs pacients rada man vislielāko gandarījumu ! Brauciens ar riteni pēc darba- vislabākais veids kā sakārtot domas un atpūsties. Mīlu sportu, labu kompāniju un kad sapņi piepildās.

  Ortodonts Kareem Akleh

  Dakteris, pēc zobārstniecības diploma saņemšanas, turpināja savu medicīnisko pēcdiploma izglītību ortodontijā. To viņš saņēma Tel Avivas Universitātē (Izraēla) un papildināja Harvardas Universitātes Zobārstniecības Fakultātē (ASV). Kopš tā laika Ārsts praktizē ortodontiju savās divās privātpraksēs Atēnās, Grieķijā. Tāpat viņš strādā internacionāli Nicosia (Kipra) un Dr. Butkēvičas Zobārstniecības praksē Rīgā (Latvija). Dakteris Aklehs ir Eiropas Damon sistēmas Speciālists. Damon tehniku viņš pielieto ortodontijā kopš 2008 gada. Tāpat viņš šo tehniku māca citiem Eiropas ortodontiem kursu veidā (Grieķija, Kipra). Dakteris ir Amerikas un Grieķijas Ortodontijas Associāciju biedrs. Tāpat viņš pieder Pasaules Ortodontistu Federācijas organizācijai. Savā brīvajā laikā dakteris pavada daudz laika ar savu ģimeni un bauda Grieķijas dabas dāsnumus.

  Dakteris Leonardo Carone

  Esmu piedzimis 1981. gada 26. martā, Brindisi pilsētā, Itālijā. Zobārsta diplomu es ieguvu Chieti Universitātē, Itālijā. Uzreiz pēc diploma iegūšanas, es turpināju savas medicīniskās studijas kā Mutes Dobuma Ķirurgs tai pašā Universitātē. Paralēli manām ķirurģiskajām studijām, es nodarbojos ar zinātnisko darbu, kas bija saistīts ar cilmes šūnām un kaula morfoloģiju (Morphostructural analysis of human follicular stem cells on highly porous bone hydroxyapatite scaffold. Int J Immunopathol Pharmacol. 2007 Oct-Dec;20(4):819-26). Pēc studiju beigšanas es uzsāku un strādāju savā privātpraksē Itālijā. Tāpat es veicu ķirurģiskās manipulācijas citās klīnikās Itālijā un Norvēģijā, kur es esmu sertificēts kā mutes dobuma ķirurgs. Kopš es satiku savas dzīves mīlestību Rīgā, es nolēmu pārcelties uz Latviju. Šeit man bija tas gods iepazīties ar Dr. Butkēviču.

  Daktere Diāna Zile

  Esmu pabeigusi Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultāti 2014. gadā. Zobārstniecība ir darbs, ko es mīlu. Tāpēc intensīvi piedalos pēcdiploma apmācībās gan Baltijas valstīs, gan citur ārzemēs. Es uzskatu, ka zobārstniecībā lielu daļu veido ne tikai medicīna, bet arī māksla. Vislielāko gandarījumu savā profesijā saņemu tad, kad izdodas izveidot ne tikai veselu, bet arī skaistu smaidu. Tā kā pacientiem un ārstiem ir svarīgi, lai rezultāts saglabājas ilgāku laiku, specializējos zobu atjaunošanā ne tikai ar kroņiem, bet arī ar venīriem. Esmu apmeklējusi arī zobu atjaunošanas kursus par bezzobu preparēšanu pie vācu speciālista Jana Šūnemana. Pacientu ārstēšanā lielākai precizitātei izmantoju mikroskopu. Brīvajā laikā nodarbojos ar gleznošanu.

  Zobārsts Guntars Lazdāns

  Katra ārsta pieredze veidojas no zināšanām un to pielietojuma praksē. Savu pieredzi es veidoju kopš 2001. gada. Iegūtās un pastāvīgi starptautiskos kongresos papildinātās zināšanas ir tā manas pieredzes daļa, kas ļauj sasniegt vēlamo rezultātu ar pierādītām un atzītām mazinvazīvām-zobu saudzējošām metodēm gan sakņu kanālu ārstēšanā, gan zobu precīzā un estētiskā restaurācijā. Pacientu gandarījums ir labākais mana darba novērtējums.

  Higiēniste Ilze Sipeniece

  Esmu beigusi zobu higiēnistu skolu un paralēli zobu higiēnista darbam esmu ieguvusi maģistra grādu vadības sfērā. Strādājot ar cilvēkiem atradu sevi – palīdzot citiem. Zobu higiēnista ikdienas darbs man dod iespēju, ne tikai veikt mutes dobuma aprūpes darbu, bet arī dalīties ar pacientiem savstarpējā uzticībā. Uzticībā, pie kuras mēs nonākam kopīgi sadarbojoties ar pacientu. Par mani mēdz teikt – stingra un tieša. Mans viedoklis ir, ka labāk zināt visu, jo tādā veidā mazāk atliek iespējas sāpīgām fantāzijām un māņiem. Prakse ir mana vienīgā darba vieta kā zobu higiēnistam. Un šīs profesionālās darbības rezultātā esmu iemācījusies ieraudzīt katrā pacientā īpašo, ko arī cenšos parādīt katram savam pacientam.

  Higiēniste Monta Apsīte

  Jau no bērnības esmu zinājusi, ka vēlos savu dzīvi saistīt ar medicīnu. Savas studiju gaitas uzsāku Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžā, kuru absolvēju 2013. gadā māszinību fakultātē. Turpināju studijas Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē- bērnu aprūpes māsas specialitātē. 2016. gadā absolvēju Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultāti kā zobu higiēnists, paralēli iegūstot zinātņu maģistra grādu Sabiedrības Veselības un Sociālās Labklājības fakultātē. Arvien turpinu pilnveidot un attīstīt savas zināšanas, apmeklējot dažādus kvalifikācijas celšanas kursus, kā arī šī gada novembrī, ieguvu sertifikātu Zobu Higiēnista specialitātē. Savu ikdienu nevaru iedomāties bez smaida un pozitīvām emocijām, jo smaids rada smaidu. Brīvo laiku cenšos pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem, jo uzskatu, ka visvērtīgākais ir laiks, ko varam pavadīt kopā.

  Prakses koordinātore Evija Garzubova

  2005. gadā absolvēju Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžu Māszinību specialitātē. Pēc darba uzsākšanas praksē ieguvu Zobārstniecības Māsas sertifikātu. Darbā rodu prieku satiekot dažāda psiholoģiska tipa pacientus. Gandarījumu rada apziņa, ka varu sastrādāties un rast kopēju valodu ar visiem pacientiem. Tas mani motivē tālākai profesionālai izaugsmei.

  Zobārsta asistente Ilze Tropiņa

  2014. gadā absolvēju Rīgas 1. Medicīnas koledžu, iegūstot Zobārstniecības Māsas profesionālās kvalifikācijas diplomu. Uzreiz pēc skolas beigšanas uzsāku darbu prakses draudzīgajā kolektīvā. Paralēli darbam esmu uzsākusi studijas Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijā studiju programmā- Fizioterapija. Lielākais gandarījums ir darba dienas laikā redzēt pacientu smaidu!

  Zobārsta asistente Katrīna Daudiša

  Esmu beigusi Rīgas 1. Medicīnas koledžu un jau piekto gadu ar prieku strādāju dr. Butkēvičas praksē par zobārstniecības māsu. Vislielāko gandarījumu darbā man sniedz profesionāla sastrādāšanās ar lieliskiem, zinošiem kolēģiem, un daudzo apmierināto klientu smaidi. Esmu atvērta un komunikabla, dzīvē cenšos vienmēr atrast pozitīvo un daudz smaidīt. Mani aizrauj ceļošana, labs kino, mūzika un dejas. Mīlu kaķus!

  Administratore Inga Zunde

  Mana līdzšinējā darba pieredze lielākoties ir bijusi viesmīlības sektorā – esmu strādājusi starptautiskos uzņēmumos gan ASV, gan Grieķijā un Latvijā, kur ir gūta laba pieredze klientu apkalpošanā. Ar prieku jau divus gadus strādāju Dr.Butkēvičas zobārstniecības praksē kā administratore un sniedzu savu smaidu mūsu pacientiem, jo smaids taču nemaksā neko, bet spēj daudz dot – drošību mūsu “Smaidu Fabrikā” !

  Administratore Agnese Dambeniece

  Esmu studējusi tūrisma un viesmīlības nozares vadību. Mana līdzšinējā darba pieredze ir tūrisma jomā. Vislielākā profesionālā pieredze tika gūta Grieķijā. Strādājot Dr. Butkēvičas zobārstniecības praksē, esmu ieguvusi jaunas zināšanas, kā arī iespēju doties uz ASV paaugstinot savu profesionālo līmeni.